Prenájom vysokozdvižných vozíkov

Poskytujeme prenájom vysokozdvižných vozíkov s kompletným servisom.

Prenájom vysokozdvižného vozíka je možne realizovať do akýchkoľvek podmienok a pracovného vyťaženia. Naša požičovňa vysokozdvižných vozíkov obsahuje zánovné stroje ktoré spĺňajú všetky bezpečnostne normy a certifikáty. Pohony LPG sú rovnako dodávane s revíziou podľa bezpečnostných noriem. Rovnako sme schopný  doplniť vysokozdvižný vozík o potrebne prídavne zariadenia pre uľahčenie vašej manipulácie.

Prenájom na vysokozdvižné vozíky sa uplatňuje hlavne u zákazníkov ktorý nemajú v zaujme vlastniť vlastný stroj a stým spojene náklady a starosti, alebo u zákazníka ktorý nemá pre vysokozdvižný vozík dlhodobé uplatnenie. Prenájom je možne realizovať pre krátkodobé i dlhodobé využitie, zabezpečíme dovoz na miesto určenia a zaškolenie obsluhy. Všetky náklady spojene s prevádzkovaným vysokozdvižného vozíka môžu byť zahrnuté do ceny alebo byť účtované samostatne.

Realizujeme prenájmy na území celého Slovenska medzi najvyťažovanejšie regióny patrí Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica. Naše stroje sa nachádzajú rovnako v meste Trenčín, Žilina, Poprad Košice, Prešov. Sme schopný zrealizovať prenájom vysokozdvižného vozíka v ktorom kôl vek kúte Slovenska 😊

 

KONTAKT:

info@vzv-tech.sk

0940 301 151